Gizlilik Politikası

Misyon / Vizyon

Eğitim-öğretim yılı içerisinde ihtiyacı duyulacak dokümanlarla öğretmenlerimize doğru, kullanılabilir belgeler sunmak en büyük misyonumuzdur.

İleleyen dönemleri de içerisine alan evraklarla ve hatırlatıcı bilgilerle bugün ve sonrasında lazım olacak planları sizlerle paylaşmanın keyfini yaşıyoruz.

Öğretmen ailesi içerisinde yardım edeceğimiz bütün kitleyi aynı anlayışla benimseyerek vakit kaybını ortadan kaldıracak, eğitim öğretim ve kaliteye daha fazla zaman ayıracak fırsatlar sunmak istiyoruz.

Güven

Web sitemiz matematik öğretmenleri başta olmak üzere diğer paydaşlarının güvenini kazanmayı ve bu güvene layık olmayı esas kabul eder.

Özgünlük

Web sitemiz editorleri ile özgün dosyaları sizlere hızlı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Kalite

Web sitemiz öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını beklentilerini en optimal düzeyde, kaliteli bir şekilde karşılaması esastır.

Katılım

Sitemiz dökümanların planlanmasında ve sunulmasında, katılımcı bir anlayışla ilgili tüm taraflar ile iletişim kurarak, paydaşlarıyla ortak bir eksende buluşup toplumsal diyalog, katkı ve sahiplenmenin sağlanmasını esas kabul eder.

Liderlik

Kararlı, özgüven sahibi, cesur, atılımcı, yenilikçi öncü ve önder bir öğretmen olmayı esas kabul etmekteyiz. Bütün öğretmenlerimizi bu gözle görmekte ve bu doğrultuda öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmekteyiz.

Başa dön