Biz Kimiz?

Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT, Fen Bilimleri Öğretmeni İlknur YEŞİLYURT ve onların yaşama tutunma sebebi olan Umut YEŞİLYURT’ tan oluşan 3 kişilik bir aileyiz. Yarınlara güzel ürünler bırakmak için buradayız, yarınlardan umutluyuz. Unutmayın ki, yarınlar Umut’ la güzel. Sağdan soldan almadığımız, kendi ürünlerimiz olan dokümanları sizlere sunacağımız için arşivimizin dolması biraz zaman alacaktır, bu güzel yolda sabırla bize eşlik edersiniz amacımıza ulaşmış oluruz. Göndermek istediğiniz tamamen özgün içerikleri de sizin isminizle yayınlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Neden 1fen1mat.com? Site ismini bulmak için baya bir düşündük. Hatta çevremizdeki dostlarımızdan da fikir aldık ve en güzel ismi teklif eden değerli dostumuz İbrahim AKBULUT sayesinde kararsızlıktan kurtulmuş olduk. İyi ki varsın değerli dostum.

Sitenin adını koyduk, hadi bakalım gerisi… Değerli dostumuz Matematik Öğretmeni Mehmet Ali UZ devreye girdi tam bu sırada. Sağ olsun gece gündüz desteğini esirgemiyor, aynı okuldayken değerini bilememişiz üstadın 🙂