2021-2022 Ortaokul Fen Bilimleri Günlük Plan

2021-2022 Ortaokul Fen Bilimleri Günlük PlanOrtaokul Fen Bilimleri 5-6-7-8.Sınıf Günlük Planlar sitemizde. Sitemizde aşağıda bağlantıları yer alan günlük planlar 36 haftalık 2021-2022 Eğitim Öğretim yılını kapsamakta olup telafi eğitimine ilişkin planlara bu bölümde yer verilmemiştir. Özellikle fen bilimleri günlük planların toplu bir şekilde konular arasında kaybolmaması için aşağıdaki bağlantıda 1.dönem ve 2.dönem için planlara erişebileceğiniz sayfalara yönleneceksiniz. Oradan dilediğiniz haftanın fen bilimleri günlük planını seçerek planı indirip düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Planlar o haftanın kazanımlarını içermekte olup Talim Terbiye Kurulu kazanım ve kazanım açıklamaları çerçevesinde hazırlanmıştır. Planlardaki örnekleri veya benzer örnekleri derslerinizde kullanabilirsiniz. Plan sadece yön göstermek amacıyla hazırlanmıştır.

1.Dönem Fen Bilimleri Dersi Günlük Planları

1.Dönem Ortaokul Fen Bilimleri Dersi Günlük Planları – 1.dönem eğitim öğretim yılının ilk 18 haftasını içeren dönemdir. Eğitim öğretim yılı başlangıcından şubat tatili süresine kadar eğitim-öğretim yapılan haftaları ihtiva eder.Bu amaçla günlük planlarımızı sizler için hazırladık. Özetlemek gerekirse günlük ders planlarımız 1.dönem için aşağıdadır.

2021-2022 Yılı 5.Sınıf Fen Bilimleri Günlük Planlar (1.Dönem-18 Hafta)

2021-2022 Yılı 6.Sınıf Fen Bilimleri Günlük Planlar (1.Dönem-18 Hafta)

2021-2022 Yılı 7.Sınıf Fen Bilimleri Günlük Planlar (1.Dönem-18 Hafta)

2021-2022 Yılı 8.Sınıf Fen Bilimleri Günlük Planlar (1.Dönem-18 Hafta)

2.Dönem Fen Bilimleri Dersi Günlük Planları

2.Dönem Ortaokul Fen Bilimleri Dersi Günlük Planları – Eğitim öğretim yılının 2.dönemi yarıyıl tatili ile yaz tatiline kadar olan süreyi kapsamaktadır.19.hafta ile başlayıp 36.haftada son bulmaktadır. Günlük planların 35.haftası son olup 36.hafta yıllık planda belirtildiği gibi genel tekrar, dönem sonu değerlendirilmesine ayrılmıştır. Bu amaçla derslerimizde kullanabileceğimiz günlük planları sitemize ekledik. Özetlemek gerekirse günlük ders planlarımız 2.dönem için aşağıdadır.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

2021-2022 Ortaokul Fen Bilimleri Günlük Plan” için 3 yorum

  1. Merhaba hocam, planları sadece pdf olarak değilde word formatında da yükleseniz çok minnettar olurum elinize sağlık iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir