2022-2023 Ortaokul Yıllık Planları

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaokul Dersleri Yıllık Planlarını sitemizden indirebilirsiniz. Geçen yıl olduğu gibi yine planlar güncel halleri ile sitemizde ve ücretsiz. Güncel eğitim yılı yani 2022-2023 yılı 36 haftalık ara tatilleri de içeren yıllık planları aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Ayrıca dosyalar word halleri ile paylaşıldığı için yazılı tarihleri, dilediğiniz belirli gün haftalarda da eklemeler yapabilir ve okulunuza göre planları düzenleyebilirsiniz.

Eylül – Haziran arası okulun açıldığı ilk günden son güne kadar resmi tatillerle birlikte ara tatilleri, bayram tatillerini, yazılı tarihlerini belirli gün ve haftaları ve ders kazanım ve sürelerini içeren ünitelendirilmiş yıllık planlara aşağıdan ulaşabilirsiniz. 2022-2023 Meb takvimine ilgili konudan ulaşabilirsiniz.

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaokul Yıllık Planlar

PAYLAŞIM İZNİ : Sitemizdeki içerikleri farklı sitelerde, gurup veya sayfalarda paylaşamazsınız. İlgili bağlantıyı paylaşabilirsiniz ama dokumanı indirip farklı yerlerde paylaşmanıza iznim yoktur. İstediğiniz gibi değiştirerek okulda kullanabilirsiniz.

2022-2023 eğitim öğretim yılı ihtiyacınız olan dosya ve dökümanlar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılında tüm derslerin ünitelendirilmiş yıllık ders planları geçen yıl olduğu gibi yine bu eğitim öğretim yılında da sitemizde olacak. 2021-2022 Eğitim yılında sitemizde yer verdiğimiz yıllık planlarımız toplamda yüz binlerce indirilerek farklı sitelerde izinsiz de olsa kullanıldı. Bu eğitim öğretim yılında da güncel planlarla sizlerleyiz.

Sadece 1fen1mat.com’da. Matematik dersi 5-6-7-8.sınıf günlük planlar sadece sitemizde yer almaktadır. Öyle ki Google aramalarında matematik günlük plan yazıldığında her zaman ilk sırada yer aldık.

2022 -2023 eğitim öğretim yılına ait ortaokulda saati bulunan tüm derslere ait güncel yıllık planlarımızı sizler için özenle hazırladık. Bu yıl yine tamamı ücretsiz olarak siz öğretmen arkadaşlarımıza bağlantıları açtık Lütfen planlarımızı gördüğünüz sitelerden uzak durun.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir