2022-2023 Fen Bilimleri Dersi Zümre Toplantısı

2022-2023 Fen Bilimleri Dersi sene başı zümre toplantısı hazırlayacak öğretmenlerimiz için örnek zümre tutanaklarını sitemizden paylaşacağız. Okulda aynı derse giren öğretmenlerin (zümre öğretmenleri) derste bütünlüğü sağlama, bilgi ve deneyimlerini paylaşma gibi bazı hususlarda ortak bir anlayış benimseme ve eğitim öğretim yılının daha aktif ve başarılı geçirilmesi amacıyla yaptıkları Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantısı Öğretmenler kurulu toplantılarını takip eden iş gününde  yapılmalıdır. Yukarıda belirtilen tarih MEB tarafından belirlenen tarihtir. Zümre öğretmenler kurulu toplantısı bir örneği alınan kararlarla birlikte okul idaresine teslim edilir. Dolayısıyla bir nüsha okul idaresi, bir nüsha sizde – öğretmen dosyasına- çıktı alınmalıdır. İlave olarak idareye alınan kararlar bölümü de verilmelidir. Dosyayı indirerek kullanabilirsiniz ama okul ve katılan bilgilerine göre değişimi unutmayalım lütfen.

2022-2023 Yıllık Planlar

Dosyayı paylaşmadan belirtelim ki yıl boyunca kullanabileceğiniz yıllık planlara ilgili konudan ulaşabilirsiniz. Yıllık planlara google üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Zümre toplantısı ne zaman yapılır? Son değişiklikle yönetmelikteki ifadesiyle 27/08/2019 tarihli ve 15362682 sayılı Makam Onayı Zümre toplantıları; ders yılı başlamadan önce, ikinci dönem başında ve ders yılı sonunda yapılır.

2022-2023 Fen Bilimleri Dersi Güncel Zümre Toplantı Tutanağı

Aşağıdaki bağlantıdan hazırladığımız zümre toplantısını indirerek kişi adları okul adları ve ders bilgileri değişiklikleriyle sene başı zümre toplantısı olarak kullanabilirsiniz.

PAYLAŞIM İZNİ : Sitemizdeki içerikleri farklı sitelerde, gurup veya sayfalarda paylaşamazsınız. İlgili bağlantıyı paylaşabilirsiniz ama dokumanı indirip farklı yerlerde paylaşmanıza iznim yoktur. İstediğiniz gibi değiştirerek okulda kullanabilirsiniz.

2022-2023 Fen Bilimleri Dersi sene başı zümre toplantısı hazırlayacak öğretmenlerimiz için örnek zümre tutanaklarını sitemizden paylaşacağız. Okulda aynı derse giren öğretmenlerin (zümre öğretmenleri) derste bütünlüğü sağlama, bilgi ve deneyimlerini paylaşma gibi bazı hususlarda ortak bir anlayış benimseme ve eğitim öğretim yılının daha aktif ve başarılı geçirilmesi amacıyla yaptıkları Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantısı Öğretmenler kurulu toplantılarını takip eden iş gününde  yapılmalıdır. Yukarıda belirtilen tarih MEB tarafından belirlenen tarihtir. Zümre öğretmenler kurulu toplantısı bir örneği alınan kararlarla birlikte okul idaresine teslim edilir. Dolayısıyla bir nüsha okul idaresi, bir nüsha sizde – öğretmen dosyasına- çıktı alınmalıdır. İlave olarak idareye alınan kararlar bölümü de verilmelidir.

Alternatif İndirme

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir