2023-2024 İnkılap Tarihi DYK Kurs Planı

2023-2024 Sosyal Bilgiler DYK Kurs Planı sitemizde. Destekleme kursu açacak öğretmenlerimiz Sosyal dersi DYK planını konumuzda bulabilir. Sosyal 2023-2024 kazanımlarını içeren haftalık kazanımları dağıtılmış güncel Sosyal bilgiler dersi müfredatıyla oluşturulmuş DYK kurs planları. Kurslarda başlangıç haftaları değişebilmektedir. Sosyal kursu için de farklı başlangıç tarihli planları aşağıdan seçebilirsiniz.

2023-2024 İnkılap Tarihi DYK Kurs Planı

2023-2024 DK PLANLARI TÜM DERSLER

Diğer derslere ait DYK yıllık planlarına DYK 2023-2024 Plan sayfasından ulaşabilirsiniz. DYK başlama tarihlerinde yine değişiklikler olacak. Farklı başlangıç tarihli planlar için lütfen yorum olarak bildirimde bulunun.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir