2023 Bursluluk Sınavı Ne Zaman? 2023 Bursluluk Sınavına Kaç Gün Kaldı?

2023 Bursluluk Sınavı Ne Zaman? 2023 Bursluluk Sınavına Kaç Gün Kaldı? Bursluluk sınavı son üç yıldır Eylül ayı, yeni eğitim öğretim yılı başlamadan hemen önceki Pazar günü yapılıyor. Tabi bursluluk sınavının bu zamanlarda yapılmasının nedeni pandemi olsa da bu şekilde olması öğrencileri yeni eğitim öğretime de hazır tutuyor. 2022 yılında 4 Eylül Pazar günü yapıldı. Bu tahminler doğrultusunda kılavuz yayımlanmadan söyleyebiliriz ki 2023 Bursluluk Sınavı da 2023 Eyylül ayında olacaktır.

2023 Bursluluk Sınavı Ne Zaman?

Bursluluk Sınavı için 2022-2023 yılı sınav takvimi ve bursluluk sınav kılavuzu henüz yayınlanmadı. Yayınlandıktan sonra aşağıdaki sayaçla birlikte bursluluk sınav tarihi de güncellenecek. Tahminlerimiz doğrultusunda 3 Eylül Pazar günü yapılacaktır.

2023 Bursluluk Sınavına Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım Sayacı

-285Gün -23Saat -10Dakika -46Saniye

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir