5.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Örnekleri

5.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı (2021-2022) matematik dersi yazılı yapacak arkadaşlar için kolay, orta seviyelerde müfredatla uyumlu bir ders saatine göre ayarlanmış yazılılara sitemizden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan farklı sorulardan ve soru tiplerinden oluşmuş matematik yazılılarını indirerek sınıfınızda uygulayabilirsiniz.

5.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı (2021-2022 Yazılı Örnekleri) Bilindiği gibi yazılılar tek soru tipi yerine birden fazla soru tipine yer verilerek hazırlanmalıdır. Bununla birlikte özellikle 5.sınıflara başarıyı tattıracak, her öğrencinin seviyesine uygun sorulara da yer verilerek yazılılar hazırlanmalıdır. Bu kriterleri dikkate alarak hazırladığımız yazılılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

5.Sınıf Matematik 2.Dönem 1.Yazılı Örnekleri” için bir yorum

  1. Hazır yazılıdan ziyade ayirac.com’daki gibi öğretmen seçimiyle oluşturulan yazılı sistemi daha yararlı kanaatimce.
    Güncellense çok mutlu olurum. Siteyi kullanan sadece ben kaldım sanırım 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir