5.Sınıf Sene Başı Matematik Seviye Belirleme Sınavı

5.Sınıf Sene Başı Matematik Seviye Belirleme Sınavı – 5. Sınıfa geçiş Soruları ile öğrencilerin daha önceki yıldaki bilgilerinin ne kadarını hatırladıklarını görebilir; 5.sınıf seviye tespit sınavı soruları ve cevaplarını uygulayarak öğrencilerin kendi durumlarını kendileri görmeleri konusunda onlara yol gösterebilirsiniz.

5. Sınıf Sene Başı Seviye Tespit Sınavı yapmak isteyen öğretmenlerimiz için önceki yıl konu ve kazanımlarını içeren 5.sınıf seviye belirleme sınavını hazırladık. 2021 2022 5. sınıf seviye belirleme sınavını okulun ilk haftası öğrencilerinize uygulayarak matematik dersi durumu hakkında sizler de ön bilgiye sahip olarak öğrencilerinize aktaracağınız konularda onların hangi bilgilere hakim olduklarını net olarak görebilirsiniz.

2021-2022 Matematik 5. Sınıf hazır BULUNUŞLUK Sınavı 4. sınıftan 5. sınıfa geçenler için seviye tespit sınavı 5. sınıfa geçiş sınavı 2021-2022 sorularına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

5.Sınıf Sene Başı Matematik Seviye Belirleme Sınavı” için 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir