6.Sınıf 2022-2023 Seçmeli Matematik Uygulamaları Yıllık Plan

6.Sınıf yıllık planlara sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda 6.Sınıf 2022-2023 Seçmeli Matematik Uygulamaları Yıllık Plan dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. 6.Sınıf Seçmeli Matematik dersi Talim Terbiye Öğretim programı verilen kazanımlarla hazırladığımız yıllık planı aşağıdan indirerek kullanabilirsiniz.

6.Sınıf 2022-2023 Seçmeli Matematik Uygulamaları Yıllık Plan

2022-2023 yılı 6.Sınıf Seçmeli Matematik Uygulamaları Yıllık Plan- Matematik uygulamaları 6.sınıf ders kitabına uygun talim terbiye MEB yıllık plan Seçmeli matematik 6.Sınıf yıllık planlara sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda 6.Sınıf 2022-2023 Seçmeli Matematik Uygulamaları Yıllık Plan dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. 6.Sınıf Seçmeli Matematik dersi Talim Terbiye Öğretim programı verilen kazanımlarla hazırladığımız yıllık planı aşağıdan indirerek kullanabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir