6.Sınıf Eylül Ayı Telafi Programı Matematik

6.sınıf matematik dersi 31 Ağustosta başlayacak telafi eğitimi için plan arayan arkadaşlar için ortaokuldokuman.com olarak Telafi Eğitimi Programı ve telafi eğitimi programına ait günlük planları sitemize ekleyeceğiz.

Telafi eğitiminde 3 haftalık süreçte öğrencilere aktarılacak konuları ve ilgili kazanımları belirleyerek hazırlayacağımız programla birlikte bu haftalarda kullanabileceğiniz günlük planları da sizlere sunacağız.

16 Mart itibariyle 6.sınıflara yüz yüze verilemeyen kazanımlar ve bu ara için genel rapor için tıklayınız.

Haftalık 5, 3 haftada 15 saatlik telafi eğitimi için hazırladığımız programda kazanımları silerek düzenleyebilirsiniz. 6.Sınıf Eylül Ayı Telafi Programı Matematik dersi aşağıdan ulaşabilirsiniz.

6.sınıfta öğrencilere verilmesi gereken ve telafi eğitiminde yer almasını düşündüğümüz konuları zümrelerimizle birlikte karar verdikten sonra detaylı bir programla birlikte sizlere telafi eğitimi programı, telafi eğitimi günlük planını sunacağız. Konumuzu takip edebilirsiniz.

2020-2021 Güncel Matematik Dersi yıllık Planları

2020-2021 Seçmeli Matematik Uygulamaları Yıllık Planları

2020-2021 Matematik Günlük Plan

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir