7.Sınıflar 2021-2022 Matematik DYK Kurs Planı

7.Sınıflar 2021-2022 Matematik DYK Kurs Planı – 7.sınıflar için destekleme yetiştirme kursları başlıyor. Kursların başlangıç tarihinden itibaren kurs planı hazırlamak kurs açacak öğretmenlerimiz için gerekli. Matematik yıllık planı dikkate alınarak hazırladığımız 7.Sınıflar 2021-2022 Matematik DYK Kurs Planına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haftalık 2 saat olarak paylaşacağımız plan için farklı saatlerde plan lazımsa lütfen konu altından yorum olarak belirtin, ekleyelim. Haftalık 2 saatlik 7.Sınıflar 2021-2022 Matematik DYK Kurs Planını aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.

4 saatlik plan istendiği için onu da ekliyorum. Bu arada 4 saati açan okullarda öğretmenler mi bu saati talep ediyor yoksa idare mi merak ettim 🙂

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

7.Sınıflar 2021-2022 Matematik DYK Kurs Planı” için 8 yorum

    1. Merhabalar, konu kazanımların yeri değişmeden saat bilgisi güncellenmiştir. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndir butonu göremezseniz DOSYA>İNDİR takip ediniz.

  1. 4 saatlik dyk planına tıklayınca fen bilimleri planı çıkıyor. farklı tarayıcılardan da denedim. yine aynısı oluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir