8.Sınıf Fen Bilimleri Seviye Tespit Sınavı

2022-2023 8.Sınıf Fen Bilimleri Seviye Tespit Sınavı dökümanını sitemize ekliyoruz. 8.sınıfa yeni geçmiş öğrencilerinize 7.sınıf bilgilerini ne kadar hatırladığını ölçmek için 8.Sınıf Fen Bilimleri Seviye Tespit Sınavı dosyamızı kullanabilirsiniz.

Öğrenciler okulun ilk haftasından belki de ilk gününden okula ciddi yaklaşmaları derse disiplinli hazırlanmaları ve tatildeki alışkanlıklardan vazgeçerek derslere ilgilerini yoğunlaştırmaları için ilk haftadan onlara bu sınavı uygulayabilirsiniz.

Seviye belirleme sınavı ile öğrencilerin eski bilgilerini ön plana çıkartabilir ve 8.sınıfa hazır olmalarını sağlayabilirsiniz.

2022-2023 Yılı 8.Sınıf Fen Bilimleri Seviye Tespit Sınavı

Aşağıdan 2022-2023 yılı için hazırladığımız dosyayı indirerek kullanabilirsiniz.

Alternatif olarak google drive kullanarak da indirebilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir