8.Sınıf Taktir – Teşekkür Belgesi Hesaplama

8.sınıf yıl sonu başarı puanıyla birlikte elde edilecek yıl sonu ortalamasına göre taktir ve teşekkür belgesi hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. 8.sınıf derslerde karne notlarınızı biliyorsanız hangi belgeyi alabileceğinizi kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Aşağıda ders bölümlerine ders ortalamalarınızı yazınız. Seçmeli ders ekle diyerek 3 adet seçmeli dersinizi ve seçmeli ders karne ortalamalarınızı yazınız. Hangi belge aldığınızı otomatik olarak hesaplayın.

8.Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplamayı sitemizden hızlıca yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve ders ortalamalarınızı yazın. Seçmeli derslerinizi, saat bilgilerini ve not bilgilerinizi doldurduğunuzda alacağınız belge ve yılsonu başarı ortalamanız size görünecektir.

8.Sınıf Taktir – Teşekkür Belgesi Hesaplama

SADECE DERS ORTALAMASINI DOLDURUNUZ
3 ADET SEÇMELİ DERS SEÇİNİZ VE ORTALAMALARINIZI GİRİNİZ

[takdir_tesekkur_hesapla8]

Taktir ve Teşekkür Belgesi Almak için Ortalamalar

Belge almak için not ortalamaları önemlidir. Yıl sonu ortalamanız 70.00 ile 85.00 arasındaysa TEŞEKKÜR ve 85.00 ve üstü ise taktir belgesi almaya hak kazanırsınız. Bununla birlikte belge kazanmak için aşağıdaki uyarılara da dikkat etmelisiniz.

  • 45.00 altında bir dersiniz olmamalı
  • Türkçe ders ortalamanız 55.00 üstünde olmalı.

Taktir Belgesi Nasıl Hesaplanır?

Taktir belgesi almak için yıl sonu ağırlıklı not ortalamanızın 85.00 üstünde olması gerekir. Ayrıca yukarıdaki dikkat edileceklere şartlarınızın uyması gerekli.

Teşekkür belgesi Nasıl hesaplanır?

Teşekkür belgesi almak için yıl sonu ağırlıklı not ortalamanızın 70.00 ile 85.00 arasında olması gerekir. Ayrıca yukarıdaki dikkat edileceklere şartlarınızın uyması gerekli.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir