DYK Fen Bilimleri Kurs Planları 2021-2022

Destekleme ve yetiştirme kursları açmak isteyen Fen Bilimleri öğretmenlerimiz için güncel 2021-2022 eğitim öğretim yılı Fen Bilimleri dersi kurs planlarını ekliyoruz. 8.Sınıf Kurs Planlarına konumuzdan ulaşabilirsiniz.

8.Sınıf Fen Bilimleri Kurs Planları

DYK Fen Bilimleri kurs planlarını aşağıdan indirebilirsiniz. Yüklendiği zaman bağlantılar aktif olacaktır. Sizler için özel olarak haftada 2 saat DYK açanlara 2 saatlik Fen Bilimleri planı, 3 saat açanlara 3 saatlik kurs planı, 4 saatlik Fen Bilimleriplanı isteyenleri ve 5 saatlik Fen Bilimleri kurs planlarını isteyenler için de ayrı ayrı listeleme yapacağız.

2021-2022 Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının (DYK), örgün eğitim müfredatı kapsamında Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmî internet sayfasında yayımlanan kurslara ait örnek ders planları çerçevesinde yürütülmesi gerekmektedir. Planı yayımlanmayan dersler için o derse giren öğretmen tarafından ders planı oluşturulmaktadır.

Fen kurs planları hazırlanırken resmi tatiller ile milli ve dini bayram tatillerine kurs konulmamalıdır. Kurslara ait iş takvimi çerçevesinde öğretmen tarafından düzenlenecek ders planları en geç kursların açıldığı haftanın son iş gününe kadar kurs merkezi müdürlüğünce (okul müdürlüklerince) onaylanmaktadır.

DYK Kurs Planı 2021 dyk kurs planı 2021-2022 DYK Kurs Planı 2021-2022 8. sınıf fen bilimleri dyk yaz kurs planı 8. sınıf fen bilimleri dyk kurs planı 2022 Fen Bilimleri DYK Kurs Planı 2021 2022 destekleme ve yetiştirme kursu yıllık planları 2021-2022 planlarına yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

DYK Fen Bilimleri Kurs Planları 2021-2022” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir