İletişim

Sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sürekli güncellenerek kendini geliştirmeyi prensip haline getirmiş bir web yardımcısıdır. Aradığınız dosya ve dökümanlara sitemizden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunmayan dosyalarla birlikte herhangi bir konuda istek-şikayet-dilek ve temennilerinizi bizlere hızlıca iletebilirsiniz.

1Fen1Mat.com sitesi güncel haberlerle eğitim dünyasını ilgilendiren konularda bilgi paylaşmayı ve ağırlıklı olarak eğitim-öğretim yılı içerisinde kullanılacak dosya-dokümanlarla birlikte örnek sorular, LGS soruları, beceri temelli sorular gibi testlerle sınıf içerisinde matematik öğretiminin daha etkili olmasını amaçlamaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz hususlarda gerekli paylaşımları anasayfamızdan takip edebilir bizimle daha hızlı iletişim için aşağıdaki irtibat adreslerini kullanabilirsiniz. Her türlü istek – dilek – şikayet konularında bizimle görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilir veya iletişim adreslerimizden bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

İletişim mail: info@1fen1mat.com (Reklam, sponsorluk, vs)
İletişim mail: 5678matematik@gmail.com (Sadece içerikle alakalı)