Kasım Ayı DYK Kurs Değerlendirme Sınavı

Ara tatilden dolayı Kasım ayı 2 haftalık bir kurs yapıldı. 3.haftası ara tatile gittiği için son hafta kurs değerlendirme sınavı olarak değerlendirilebilir. Aşağıda 5-6-7-8.sınıflar için kasım ayı değerlendirme sınavı eklenmiştir.

5.SINIF DYK KASIM KURS DEĞERLENDİRME

5.sınıf DYK kurs değerlendirme sınavı aşağıya eklenmiştir. KASIM ayı kurs değerlendirme sınavı 20 soruluk çoktan seçme sorulardan oluşmaktadır. 5.sınıf DYK değerlendirme sınavına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

6.SINIF KASIM DEĞERLENDİRME

6.sınıf kasım ayı destekleme ve yetiştirme kursları için değerlendirme sınavı. 20 soruluk test kurslarda kullanılabilir. Kasım değerlendirme sınav sorularını aşağıdan indirebilirsiniz.

7.SINIF KASIM DYK DEĞERLENDİRME

7.sınıf destekleme ve yetiştirme kursları Kasım ayı değerlendirme sınavını aşağıdan indirerek uygulayabilirsiniz. Değerlendirme sınavlarını ay ay sitemize eklemekteyiz. Sınavları 20 soruluk çoktan seçmeli olarak hazırlıyoruz. Kasım DYK kurs değerlendirme sınavı indirebilirsiniz.

8.SINIF KASIM DEĞERLENDİRME

8.sınıf kasım ayı kurs değerlendirme sınavını aşağıdan indirerek dyk kurs sınıflarınıza uygulayabilirsiniz. 20 çoktan seçmeli basit – orta düzeyde sorulardan oluşmaktadır. Kurs için rapor isteniyorsa sınav sonuçlarına göre hazırlayabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir