2020-2021 Matematik Günlük Planlar

2020-2021 Matematik Günlük Planları sitemizden takip edebilirsiniz. Hızlı ve kolay indirme seçeneği, haftalık güncellenecek sayfa, yıllık planlarınızla uyumlu günlük planları sitemizden takip edebilirsiniz.

2.DÖNEM GÜNLÜK PLANLAR: 2.döneme ait bütün günlük planları sitemizden takip edebilirsiniz. Google drive üzerinden ister okul tarayıcınızdan isterseniz de evde hızlı indirebilir basit düzeltmelerle kolay bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 2.dönem sınıf sınıf planlar için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 5.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 5.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

6.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 6.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 6.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

7.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 7.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 7.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

8.Sınıf 1.Dönem Matematik Dersi Günlük Planlar : 8.sınıf konu ve kazanımlarını içeren haftalık ders saati dikkate alınarak hazırlanan günlük planları aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. 8.sınıf 1.dönem ve 2.dönem toplam 36 haftalık günlük planı hafta-hafta takip ederek okul-öğretmen bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

2020-2021 Matematik Günlük Planlar” için 11 yorum

 1. Günlük planlar için çok teşekkürler. Aceba bir hafta önceden gitme durumunuz olabilir mi?

 2. Günlük planları haftalık olarak hazırlıyoruz, önceden hazırlamayı biz de isteriz ama okul yoğunluğundan sürekli yapamıyoruz. ARa ara öne gecebileceğimi düşünüyorum, ama söz veremem. Şimdilik her hafta sonu bir sonraki haftanın planını hazırlayıp paylaşıyorum.

 3. Hocam merhaba, Elinize sağlık. Günlük planlar gerçekten çok güzel, kısa ve öz.
  6. Sınıf 2 hafta Günlük planı gözükmüyor.
  Teşekkür ederim.

 4. İŞİME ÇOK YARADI, ÇOK FAYDALANDIM ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK HAKKINIZI HELAL EDİN HOCALARIM. TEŞEKKÜRLER…

  1. Merhabalar yazıda belirttiğim gibi bunlar önceki döneme ait. Eğitime ara verildiği için hazırlamamıştım o haftaları.

 5. Müfredatta değişiklik yok, güncelleyeceğim tek yer tarih olacak bu yüzden aynı günlük planları kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir