Öğretmenler Ulaşım Ücretlerindeki Artıştan Etkilenmemek için Ulaşım Yardımı İstiyor

Öğretmenler Ulaşım Ücretlerindeki Artıştan Etkilenmemek için Ulaşım Yardımı İstiyor. Motorin, benzin, LPG yakıtlara gelen zamlar sonrası öğretmenlerin ulaşım giderlerinde ciddi artışlar oldu. Özellikle okulu ile evi arasında uzun mesafeler bulunan öğretmenler şahsi araçları ile okula gidip gelmekte bu da ciddi maliyetlere sebep olmaktadır.

Yeni dönem toplu sözleşmede kira yardımı, çocuk yardımı, ek dersler, dyk ve diğer konuların yanında Öğretmenler Ulaşım Ücretlerindeki Artıştan Etkilenmemek için Ulaşım Yardımı İstiyor. 1 Ağustosta başlayacak toplu sözleşmelerde konunun gündeme gelmesi bekleniyor.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir