Şubat Ayı Kurs Değerlendirme Sınavı

Şubat Ayı DYK 5-6-7-8.sınıflar için matematik dersi kurs değerlendirme sınavları sitemizde. DYK kurs sınavlarını aşağıdan indirerek kullanabilirsiniz. Sınav soruları EBA üzerinden alınmıştır.

5.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

6.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

7.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

8.SINIF DYK ŞUBAT DEĞERLENDİRME

Yukarıdaki değerlendirme sınavlarda soru soru kazanımları aşağıdaki analiz programına ekledim. 30 öğrenciliktir. Öğrenci bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz.

5.SINIF ŞUBAT AYI ANALİZİ: Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

6.SINIF ŞUBAT AYI ANALİZİ: Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

7.Sınıf ŞUBAT AYI ANALİZİ : Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

8.SINIF ŞUBAT AYI ANALİZİ: Yukarıdaki sınavı uyguladıktan sonra aşağıdan analizi indirin. Öğrencilerin doğru sorularına 5, yanlış sorularına 0 yazın. Sekmelerde istenen bilgileri doldurun ve analiz sayfasını çıktı alın.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Şubat Ayı Kurs Değerlendirme Sınavı” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir