2023 Yaz Dönemi Matematik Kurs Planı

3 Temmuz 2023 ile Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak olan DYK kurs planlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. 2023 yaz dönemi kurs planına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

DYK 2023 Yaz Dönemi Matematik Kurs Planı

  • 6.sınıftan 7.sınıfa geçenler içinkurs planı:
    7.sınıf kazanımlarından hazırladığım kurs planıdır. 6.sınıf konu tekrarı yapacağım derseniz kazanımları 6.sınıf kazanımlarıyla değiştirerek kullanabilirsiniz. Planı indirmek için tıklayınız.
  • 7.sınıftan 8.sınıfa geçenler için kurs planı:
    8.sınıf kazanımlarından hazırladığım kurs planıdır. 7.sınıf konu tekrarı yapacağım derseniz kazanımları yukarıdaki planı kullanabilirsiniz. Planı indirmek için tıklayınız.

2023-2024 Yılına Ait Yıllık Planlar

2023 Eylül ayı itibariyle linklerini aktif edeceğimiz güncel yıllık planlara 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güncel Yıllık Planlar konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir