2020-2021 5.Sınıf 1.Dönem 2.Seçmeli Matematik Uygulamaları Yazılıları

5.sınıf seçmeli matematik dersi yazılı sınavı sitemizde. 5.sınıf 1.dönem 2.yazılı sınavı bu güne kadar işlenen kesirler konusu da dahil sorulardan oluşan matematik uygulamaları yazılısını aşağıdan indirebilirsiniz. 2020-2021 5.Sınıf 1.Dönem 2.Seçmeli Matematik Uygulamaları Yazılıları sitemizde word dosyası olarak paylaşılmakta olup indirilerek kullanılabilir. Uygun düzenlemeleri kendinize göre yapmayı unutmayın.

Not: Yukarıdaki uygulama yazılısını isterseniz matematik yazılısı olarak da kullanabilirsiniz. Matematik uygulamaları dersiniz yoksa veya hazır uygulama sınavınız varsa matematik yazılısı olarak değerlendirebilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir