5,6,7,8.Sınıf 2020 Şök-Şube Öğretmenler Kurulu (Güncel-Canlı Ders Maddeleri)

2020 2021 yılına ait şök toplantısını hazırlamaya başladım. Kendi sınıfım için hazırlıyorum, 7.sınıf ama 5678.sınıflara kolay uyarlanabilir. Alınan kararları da ekleyecem. Online yapılabilir mi, olabilir çünkü okula gelmeyen branş öğretmenleri var, beden müzik gibi. Ama okulda yapılacağını düşünüyorum. Canlı dersleri, açılan yüz yüze eğitimi de içine alacak maddeler de ekledim.

Şu an alınan kararları oluşturuyorum ama bittikten sonra dosyayı ekleyeceğim. Yorumla destek olabilirsiniz, görüşülmesi gerek olan konuları yazabilirsiniz.

Tabi ben kendi sınıfımı taslak hale getiriyorum okulda şök yapınca ufak düzenlemelerle hemen hazır hale gelmiş olacak. Sizler de okulda şök yapmadan inceleyebilirsiniz. Bu konudan paylaşımımı hafta içi yapacağım.

GÜNCEL ŞÖK TOPLANTI TUTANAĞI VE ALINAN KARARLAR İNDİR

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir