8.Sınıf Sınıflar Arası Matematik Bilgi Yarışı

8.sınıf şubeleri arasında matematik bilgi yarışı yapmak isteyen arkadaşlarımızın kullanabileceği süreli sorulardan oluşan powerpoint dosyasında bilgi yarışı dökümanını aşağıdan indirebilirsiniz. 8.sınıf eğim konusu da dahil olmak üzere işlenilen konulardan karışık olarak hazırlanmış soruların bulunduğu dosya ile birlikte öğrencilere vereceğiniz soru çıktılarını içeren word dosyası ve cevap anahtarını içeren word dosyasını da aşağıdan indirebilirsiniz.

Soruların süresi 30 saniye, 1 dakika, 1 buçuk dakika ve 2 dakika olarak belirlenmiştir. Soruları powerpointe görsel olarak ekledim, rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir