8.Sınıf ŞÖK – 8.Sınıf 2022-2023 Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

8.Sınıf ŞÖK – 8.Sınıf 2022-2023 Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı 8.Sınıf ŞÖK 2022-2023 Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı 8.Sınıf ŞÖK 2022-2023 Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı – dosyasını aşağıdan indriebilirsiniz. Zümre gibi ŞÖKK ‘de yılda en az üç defa yapılıyor. Yönetmeliğe göre ŞÖKK ne zaman hazırlanır bakalım.

Şube Öğretmenler Kurulu Ne Zaman Toplanır?

“Kurullar; ortaokul ve imam hatip ortaokullarında ekim, şubat ve haziran ayları içerisinde, ortaöğretim kurumlarında ise kasım ve nisan ayları içerisinde yapılır. İhtiyaç hallerinde ise eğitim kurumu müdürünün, ilgili müdür yardımcısının, rehberlik öğretmeninin ya da sınıf/şube rehber öğretmeninin talebi ve eğitim kurumu müdürünün uygun görmesiyle toplanır. Sınıf/şube öğretmenler kurulu toplantıları ihtiyaca göre ayrı ayrı yapılabileceği gibi birleştirilerek de yapılabilir.”

Güncel haliyle 8.Sınıf 2022-2023 Şök toplantısını sizle paylaşıyoruz. 8.Sınıf ŞÖK 2022-2023 Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağını indirerek kullanabilirsiniz. 8.Sınıf tüm dosya ve dökümanlara sitemizden ulaşabilirsiniz. 8.Sınıf yıllık planlara ilgili bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8.Sınıf Şube rehber Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı ŞÖK İndir

Alternatif İndirme

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir