Matematik Dersi 8.Sınıflar 2.Dönem 1.Yazılı Sınavı

2021-2022 Matematik Dersi 8.Sınıflar 2.Dönem 1.Yazılı Sınavı farklı sınavlar içerisinden istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. 8.sınıflar bir taraftan Liselere giriş sınavına hazırlanırken her ihtimale karşı ortalamalarını yüksek tutmak için yazılı sınavlarının da iyi bir şekilde geçmesi için yazılılara da hazırlanmaları gerekiyor.

8.sınıflar 2.dönem 1.yazılıda Mart ayının son haftası, Nisan ayının ilk haftası uygulanacak 2.dönem 1.yazılı sınavı için hazırlanırken öğretmenler de yazılı için örnek bakmaktadır. Aşağıdaki yazılıları kullanabilir veya düzenleyerek sınıfınıza göre özelleştirebilirsiniz.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Matematik Dersi 8.Sınıflar 2.Dönem 1.Yazılı Sınavı

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir