Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planı 2023-2024

Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planı 2023-2024 dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz. Güncel olarak hazırladığımız Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planı 2023-2024 yıllık planımızı Eylül 2023’ten itibaren indirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Matematik ve Bilim Uygulamaları yıllık planımızda meb takviminde olabilecek değişiklikler, müfredatta oluşabilecek değişiklikler ve hata düzeltmeleri yapılabilir. Tüm bunlar çerçevesinde planlarımızı özenle hazırladığımızı bilmenizi isteriz. 2023-2024 Matematik ve Bilim Uygulamaları planı word-excel düzenlenebilir dosya formatında paylaşılmaktadır. Matematik ve Bilim Uygulamaları dersi ve diğer derslere ait güncel yıllık planları kategorimizden takip edebilirsiniz.  1fen1mat.com  sitesi olarak 2018 yılından itibaren sizlere doküman paylaşımı yapmaktayız. Seçmeli Matematik dersine ait plana ait ilgili sınıf bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2023-2024 Ortaokul Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planı – 2023-2024 eğitim öğretim yılı 36 haftalık günel müfredatla okutulacak ortaokul Matematik ve Bilim Uygulamaları dersi yıllık planlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Matematik ve Bilim Uygulamaları k dersi konu ve kazanımları ile 2023-2024 Matematik ve Bilim Uygulamaları yıllık planlarımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Talim Terbiye kurulu öğretim programı çerçevesinde hazırlanan yıllık planlarımızı sayfadan indirebilirsiniz.

Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planı 2023-2024

2022-2023 Matematik ve Bilim Uygulamaları yıllık planlarımızı sınıf düzeylerinde ayrı konu içerisinde sizlerle paylaşacağız. Aşağıdaki butonlardan sınıf düzeyindeki indirme adreslerine giderek 2023-2024 Ortaokul Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planlarına ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞIM İZNİ : Sitemizdeki içerikleri farklı sitelerde, gurup veya sayfalarda paylaşamazsınız. İlgili bağlantıyı paylaşabilirsiniz ama dokumanı indirip farklı yerlerde paylaşmanıza iznim yoktur. İstediğiniz gibi değiştirerek okulda kullanabilirsiniz.

Ortaokul Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planlar

Ders: Matematik ve Bilim Uygulamaları
Eğitim Öğretim Yılı: 2023-2024
Düzey: Ortaokul
Sınıf: 5-6-7-8
Dosya: Word/Excell
Açıklama: 2023-2024 Matematik ve Bilim Uygulamaları

2023-2024 eğitim öğretim yılı Matematik ve Bilim Uygulamaları ve diğer derslere ait yıllık planlara da sitemizden ulaşabilirsiniz. 2023-2024 yıllık planlar için tıklayınız.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Matematik ve Bilim Uygulamaları Yıllık Planı 2023-2024” için 13 yorum

 1. Emeğinize sağlık 8. Sınıf için matematik ve bilim uygulamaları yıllık planı yüklenecek mi?

  1. Tabi yüklenecek ama Talim Terbiye tarafından derse ait öğretim programı yayınlanması bekleniyor. Aksi taktirde yapacağımız program MEB ile uyumlu olmaz. Zümrenizde idareye söylerseniz durumu anlayışla karşılarlar.

   1. Talim Terbiye tarafından derse ait öğretim programı yüklenmediği için kazanımlar ve çerçevesi bilinmemektedir. Öğretim programıyla birlikte yıllık plan da eklenecektir.

 2. Emeklerinize sağlık. Linkleri tıkladığımda indirme yapamıyorum Matematik ve Bilim Uygulamaları dersi için.

 3. Hocam matematik ve bilim uygulamaları yıllık planlarını indiremiyoruz. ne zaman aktifleşecek indirme linkleri veya maile gönderme imkanı var mı?

  1. Hocam bu derslere ait kazanımların Talim Terbiye tarafından yayınlanması lazım. Şuanlık öğretim programı olmadığı için yapamıyoruz.

 4. hocam yayınlanmadı mı acaba halen? bulamıyoruz hiç bir yerde yıllık planı.dersi nasıl işleyeceğiz ki

  1. 8.sınıfta matemnatik ve bilim uygulamaları dersi yok hocam maalesef. Bu ders sadece 6 ve 7 ler için seçilebilir. Bunun için de öğretim programı yok. Zümre ve zümreye uygun plan için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir