Öğretmen Rehber Kitabı MEB’den Duyruldu

Öğretmen Rehber Kitabı MEB’den Duyruldu. MEB tarafından Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu yeni rehber kitap, öğretmenlerin zümre çalışmaları ve diğer okul paydaşları ile iş birliğini geliştirmeyi hedefliyor.

Öğretim Kalitesinin Artırılması ve Öğrenci Öğrenmesinin Geliştirilmesi

Genel Müdürlük tarafından yapılan açıklamada, “Profesyonel Öğrenme Toplulukları Olarak Zümreler Öğretmen Rehber Kitabı”nın, zümrelere öğretim kalitesinin artırılması, öğrenci öğrenmesinin geliştirilmesi ve zenginleştirilmesi, aynı zamanda diğer zümrelerle ve okul paydaşlarıyla iş birliğinin önemi konusunda yol gösterici bir kaynak olduğu belirtildi. Kitaba GM Materyal sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir