Telafi Eğitimleri 31 Ağustos’ta. Matematik Telafi Planları

Yapılan son açıklamayla birlikte okullar telafi eğitimiyle birlikte 31 Ağustosta başlayacak ve hemen ardından da 2020-2021 eğitim öğretimi ile devam edecek. Ağustos ayında yapılacak telafi eğitimi için plan-programlar ortaokuldokuman.com ile sitemize eklendi. 5, 6, 7.sınıf matematik dersi telafi programlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bakanımız ne dedi… Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk; bu süreçte öğrencilerin okula uyumuna, psiko-sosyal desteğe, uzaktan eğitimde elde edilen kazanımların ve akademik ihtiyaç durumunun tespitine, temel derslerin telafisine yoğunlaşılacağını belirterek telafi eğitimlerinin destekleme ve yetiştirme kursları ile yıl içerisinde de süreceğini söyledi.

5.SINIF MATEMATİK TELAFİ PLANI

6.SINIF TELAFİ PLANI

7.SINIF TELAFİ PLANI

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir