7.Sınıf Fen Bilimleri Dersi 1.Dönem 2.Yazılı Soruları

7.Sınıf Fen Bilimleri Dersi 1.Dönem 2.Yazılı Soruları alternatif yazılı arayan arkadaşlar için word formatında yazılı seçenekleri aşağıya eklenmiştir. Sizler de yazılılarınızı bizimle veya gurubumuz üzerinden paylaşarak bu alana eklememizi sağlayabilirsiniz. Fen Bilimleri Dersi 1.Dönem 2.Yazılı için farklı soru tiplerinin yer aldığı bilgiyi ve kazanımı ölçen sınavlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ortaokul Fen Bilimleri dersi 1.dönem 2.yazılı sınavı için hazırlamış olduğumuz sınavları yorumlarla değerlendirebilirsiniz. Yazılılar hakkında dönüşleriniz öğretmenlerimize fikir verecektir. Günlük planlar, yazılılar ve yıllık planlarla öğretmenlerimizin ihtiyaç duyacağı diğer dosya ve dokümanları sitemize ekliyoruz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir