Aralık Ayı Kurs Değerlendirme Sınavları

Aralık ayı destekleme ve yetiştirme kursları kurs değerlendirme sınavlarını sitemizden indirebilirsiniz. 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf ve 8.sınıf matematik dersi dyk değerlendirme sınavlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kurs değerlendirme sınavlarında öğrencilerin yanlış yaptığı sorular dikkate alınarak hatırlatmalar, düzeltmeler ve tekrarlar yapılmalıdır.

5.Sınıf Aralık Ayı Değerlendirme : 5.sınıf 1.dönem son değerlendirme sınavı. Dönem değerlendirme sınavı için meb tarafından sınavın yayınlanması beklenmektedir.

6.Sınıf Aralık Ayı Değerlendirme : 6.sınıf 1.dönem son değerlendirme sınavı. Dönem değerlendirme sınavı için meb tarafından sınavın yayınlanması beklenmektedir.

7.Sınıf Aralık Ayı Değerlendirme : 7.sınıf 1.dönem son değerlendirme sınavı. Dönem değerlendirme sınavı için meb tarafından sınavın yayınlanması beklenmektedir.

8.Sınıf Aralık Ayı Değerlendirme : 8.sınıf 1.dönem son değerlendirme sınavı. Dönem değerlendirme sınavı için meb tarafından sınavın yayınlanması beklenmektedir.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir