BEP Matematik Çerçeve Yaz Tatili Programı

Çerçeve yaz tatili programı; – 13-17 Temmuz – 20-24 Temmuz – 27-31 Temmuz – 3-7 Ağustos – 10-14 Ağustos – 17-21 Ağustos – 24-28 Ağustos tarihlerini içeren ortaokul matematik yaz tatili programını sitemize ekledik. Çerçeve yaz tatili programı kaynaştırma öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına hazır girmesi için MEB tarafından istenmiş, takibi aile ve öğretmenlere bırakılmış bir programdır.

Yaz tatili çerçeve programını farklı sınıf düzeylerinde hazırladık. 8.sınıf , 7.sınıf öğrenci düzeylerinde program bulunmaktadır. Sınıf düzeyine yakın ama kaynaştırma öğrenciler için kullanabilirsiniz.

Matematik durumu seviye olarak daha aşağıda olanlar için de doğal sayıların okunuşu eldeli eldesiz işlemlerle ilgili programları kullanabilirsiniz.

8.sınıf düzeyinde çerçeve yaz tatili programı

7.sınıf düzeyinde yaz tatili çerçeve programı

Kaynaştırma öğrencileri için Matematik Çerçeve yaz tatili programı

Kaynaştırma öğrencileri için Matematik Çerçeve yaz tatili programı 2

8.sınıf düzeyinde çerçeve yaz tatili programı

7.sınıf düzeyinde yaz tatili çerçeve programı

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

BEP Matematik Çerçeve Yaz Tatili Programı” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir