Ortaokul Seçmeli Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Yazılı Sınavları 2022-2023

Ortaokul Seçmeli Matematik Uyguylamaları 1.Dönem 1.Yazılı Sınavları 2022-2023 – 2022-2023 Ortaokul Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Sınavları sitemizde. 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf ve 8.sınıf matematik ve matematik uygulamaları derslerinde uygulayabileceğiniz word formatında yazılılara sitemizden ulaşabilirsiniz. Ortaokul Matematik 1.Yazılı word formatında olup istediğiniz soruyu değiştirerek kullanabilirsiniz. Matematik uygulamaları sınavını matematik için, matematik sınavını uygulama dersi için de kolaylıkla düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Ortaokul Seçmeli Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Sınavları 2022-2023

2022-2023 Ortaokul Matematik 1.Dönem 1.Yazılı sınavlarına yukarıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yazılılar orta düzeyde olup farklı soru tiplerine yer verilmiştir. Arkalı önlü 2 sayfa şeklinde rahatlıkla fotokopi alıp çoğaltabilirsiniz. Bunlarla birlikte sınıfınızda bulunan kaynaştırma öğrencilerine de öğrenciye hazırlamış olduğunuz bireysel eğitim planı yani BEP kazanımları çerçevesinde yazılılar hazırlayarak değerlendirme yapmalısınız. Örnek Matematik BEP yazılılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir