5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 1. Yazılı Soruları 2022-2023

5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 1. Yazılı Soruları 2022-2023 – 5.Sınıf yıllık planla uyumlu bir şekilde hazırladığımız güncel eğitim öğretim yılına ait 1.dönem 1.yazılıyı sitemizden indirebilirsiniz. Kelime karşılığı metin ve cevaplama ve diğer soru tipleriyle birlikte Sınıf İngilizce 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ile sınavınızı uygulayabilirsiniz.

İngilizce dersi yazılı soruları 100 puan üzerinden ölçeklendirildi. 5.sınıflara giren öğretmenlerimiz 1.dönem 1.yazılı için rahatlıkla kullanabilir. 5.Sınıf İngilizce 1. Dönem 1. Yazılı Sorularına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz. Alternatifler de eklenecektir.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir