EBA Öğrenci Puanını Hızlı ve Kolay Artırın

EBA özellikle uzaktan eğitim ile birlikte daha çok hayatımızda olmaya başladı. Şüphesiz EBA’ya puan ve sıralama sisteminin gelmesinin ardından öğrenciler için de en çok kullanılan sistemlerin başında EBA sistemi gelmektedir. Bu manada öğrenciler EBA puanlarını artırarak sınıflarında ilklerde olmayı amaçlamaktadır. Peki öğrenciler EBA puanını daha hızlı nasıl artırabilir? Kolay yoldan eba puanını artıracak hile var mı?

Öncelikle şunu söyleyelim ki çok profosyenel bir yazılım olan EBA sisteminde bir hile olmadığı için EBA puanını hile ile artırmak isteyenler bunun geçici bir heves olduğunu unutmamalı. Eğer aşağıdaki yöntemleri izlerseniz EBA üzerinden alabileceğiniz maksimum puanı alarak sınıfınızda okulunuzda EBA puanında liderliğe oynayabilirsiniz.

Dersler Bölümünde puan Çok

Dersler bölümünde sınıfınızı okul öncesi ayarlayarak etkinliklerde boyama etkinliklerini açın. her bir etkinlik sizlere puan kazandıracaktır. Test çözmek, bir anlatım videosunu bitirmek gibi durumlarda da puanlarınızı yükseltebilirsiniz.

Eba Protfolyo

Eba portfolyo sizlerin çalışmalarınızın, takviminizin listelendiği yerdir. Burada kendinize etkinlik oluşturarak puanlar kazanabilirsiniz. Örneğin Pazartesi günü 100 matematik sorusu çözme etkinliği gibi.

Dosyaları İnceleme

Eba üzerinde bulunan dosyaları incelemek kolay bir şekilde puanlarınızı artıracaktır. Bunun en kolayı da pdf formatındaki dosyaları açmaktır. Bunun için dersler bölümünden herhangi bir dersin anlatımında bulunan konu özeti pdf dosyasını açabilirsiniz. Ya da arama bölümüne pdf yazarak bütün dosyaları ekrana getirir ve her birini teker teker açabilirsiniz.

Gruplar’da Fikrini Yaz

Eba Gruplar bölümüne girerek burada fikirlerini yazabilir, iletiler oluşturabilir ve puanlar kazanabilirsin.

Mehmet Ali

1fen1mat.com olarak branşımız gereği başta ortaokul matematik ve fen bilimleri öğretmenleri için gerekli dosya dokümanlarla birlikte yetişebildiğimiz kadarıyla diğer branş derslere ait dosyalarla da sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Lazım olan dosya doküman için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm paylaşımlarımız ücretsizdir. Mehmet Ali UZ - Matematik Öğretmeni Abdullah YEŞİLYURT-Matematik Öğretmeni

EBA Öğrenci Puanını Hızlı ve Kolay Artırın” için 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir